Të gjitha kategoritë

ose Telefono 13967560611

Llojet e koleksionit

tp4
tp3
tp2

Si të bëni porosi me shumicë në internet

Rreth nesh

Integrity Pearl u gjet në vitin 2009, ne jemi të specializuar në kultivimin, përpunimin dhe shitjen e perlave të ujërave të ëmbla. Ne jemi të vendosur në Zhuji City, Provinca Zhejiang. Qyteti ynë njihet si "vendlindja e perlave", më shumë se 80% e perlave të ujërave të ëmbla në botë vijnë nga qyteti ynë.

Biznesi ynë i perlave filloi nga brezi i babait që nga vitet 1980, tani punësojmë më shumë se 30 punëtorë të kualifikuar dhe zëmë një fermë perlash prej 2000 hektarësh.

Integriteti dhe inovacioni promovojnë Integrity Pearl në skuadrat e tij kryesore në biznesin e perlave të ujërave të ëmbla.

Ne furnizojmë produkte të ndryshme perla, duke përfshirë perlat e lirshme, fijet e perlave dhe bizhuteritë e përfunduara me perla. Kompania jonë është gjithashtu aktive në panairet e mëdha ndërkombëtare të bizhuterive. Ne synojmë të ofrojmë shërbim me një ndalesë për të gjithë klientët tanë me çmime të mira me shumicë me cilësi të qëndrueshme.

Artikujt e fundit

Blogu ynë më i fundit

Shiko te gjitha

Kategoritë e nxehta