Të gjitha kategoritë

ose Telefono 13967560611

Lajme

Lajme

Shtëpi> Lajme

Zhuji Integrity Pearl Co., Ltd Mori pjesë në 36 shtator HK Jewelry & Gem

Koha: 2018-09-15 Goditjet: 43

Në datat 14-18 shtator 2018, Zhuji Integrity margaritar Ekspozita pesëditore e Co., Ltd shfaqi një sërë bizhuteri verbuese me perla, duke shfaqur hijeshinë e saj unike dhe duke tërhequr vëmendjen dhe lavdërimet e personelit të shumtë vendas dhe të huaj.

 

Zhuji Integrity pearl Co., Ltd ka fituar shumë nga kjo ekspozitë, duke grumbulluar përvojë në pjesëmarrjen në ekspozitat e bizhuterive vendase dhe ndërkombëtare, që është një ushtrim i shkëlqyer për ekipin e Alice! Alice do të vazhdojë të marrë pjesë në ekspozita vendase dhe ndërkombëtare, duke shfaqur një markë bizhuterish me një kulturë "dashurie dhe bukurie" për botën!


图片 4


图片 5
Paraprakisht: Shitjet e perlave hyjnë në epokën e transmetimit të drejtpërdrejtë

Tjetra: Superylli ndërkombëtar Irene Wan nënshkroi me sukses një kontratë me markën e famshme vendase të perlave "Integrity"

Kategoritë e nxehta