Të gjitha kategoritë

Na dërgoni me postë elektronike: [email mbrojtur]

Lajme

Lajme

Shtëpi> Lajme

Zhuji Integrity Pearl Co., Ltd Mori pjesë në 2023 HK Jewelry & Gem

Koha: 2023-09-18 Goditjet: 20

On September18-22,2023.,Zhuji Integrity pearl Co., Ltd's five day exhibition showcased a dazzling array of pearl jewelry, showcasing its unique charm and attracting the attention and praise of numerous domestic and foreign personnel.

 

Perla, dhurata e detit, gjurmë e kohës. Shkëlqimi i shkëlqyeshëm në rrezet e diellit, shkëlqen si yje, secila prej tyre është një mrekulli e natyrës. Ejani dhe shijoni këtë aromë unike të oqeanit, lëreni bukurinë e perlat ju shoqërojë.

图片 1

图片 2

Paraprakisht: Perlat Zhuji janë shumë të kërkuara në Ekspozitën e Bizhuterive në Hong Kong

Tjetra: Shitjet e perlave hyjnë në epokën e transmetimit të drejtpërdrejtë

Kategoritë e nxehta